Komoly veszteség az Egis távozása - az állam milliárdokat nyer
Az Egis francia többségi tulajdonosa 28 ezer forintos árfolyamon nyilvános vételi ajánlatot tett az Egis-részvényekre és jelezte, kivezeti a papírt a tőzsdéről. A korábban többször felmerült lehetőség most váratlanul érte a piacot.



