Elfáradt a végén az OTP
Pozitív nemzetközi hangulatban mérsékelt emelkedéssel zárt a BUX. A plusz volt nagyobb is, az OTP azonban elfáradt a végére.
Elfáradt a végén az OTP
Pozitív nemzetközi hangulatban mérsékelt emelkedéssel zárt a BUX. A plusz volt nagyobb is, az OTP azonban elfáradt a végére.
Gyanús az Egis emelkedése?
Két hét alatt 15 százalék emelkedésen van túl az Egis, így menetrendszerűen megjelentek a felvásárlási pletykák. Valószínűbb azonban, hogy a magasabb árat nem vételre használják ki a nagytulajdonosok.
Támogatják az OTP-t a spekulánsok
Jelentősen emelkedett az elmúlt két hónapban a nyitott kötésállomány árfolyamértéke a Budapesti Értéktőzsdén, elsősorban az OTP-re nyílt új pozícióknak és a részvény áremelkedésének köszönhetően. Ez elvileg jó jel.
Céláremelés érkezett az Egisre
A korábbi 23 300 forintról 24 600 forintra emelte a Jefferies az Egis részvényeire adott célárfolyamát, miután pedig ez jelentősen felülmúlja a jelenlegi tőzsdei árat, vételre javasolja a papírokat.
Oroszországban vásárolna az Egis
Az idén százéves Egis rekorderedménnyel ünnepelte a jubileumot, s a tervekből úgy tűnik, a jó szériát csak egy nagyobb forinterősödés veszélyeztetné.