Újabb változás jön az egészségügyben
November 1-től a magán egészségügyi szolgáltatók egy része, valamint az Országos Mentőszolgálat is csatlakozik az Elektronikus Egészségügyi Szolgáltatási Térhez (EESZT), így egyre több betegadat követhető egyetlen központosított rendszerben.


