E-útdíj: 4-5 elképzelésről beszélt a kormányszóvivő
A kormányszóvivő szerint \"négy-öt elképzelés formálódik\" az elektronikus útdíjszedési rendszer bevezetése kapcsán; döntés még nincs, de a rendszer a megfelelő időben elindulhat, és a tervezett költségvetési bevétel is befolyik.



