Szervezi a kormány a fapados e-útdíjat - nincs hír nyilvános tenderről
Június 5-ig az e-útdíj (ED) rendszer tesztüzeme, július 1-jéig pedig a teljes, díjszedési és ellenőrzési funkciókkal is működő rendszer elindul a Magyar Közlönyben megjelent kormányhatározat szerint.




