Továbbra se fizetnek az önkormányzatok az E-Starnak
A fűtési szezon kifutásával a román és a lengyel projektek mínuszai miat negatívba fordult májusban az E-Star EBITDA-ja, a társaság helyzetjelentése szerint ezen a soron 25 ezer euró a mínusz.
Továbbra se fizetnek az önkormányzatok az E-Starnak
A fűtési szezon kifutásával a román és a lengyel projektek mínuszai miat negatívba fordult májusban az E-Star EBITDA-ja, a társaság helyzetjelentése szerint ezen a soron 25 ezer euró a mínusz.
Szerződést bontott Marosvásárhelyen az E-Star
Felmondta a marosvásárhelyi önkormányzattal kötött koncessziós szerződést az E-Star helyi leányvállalata.
Lengyel hitelajánlatot kapott az E-Star
Finanszírozási ajánlatot kapott az E-Star lengyel vállalata.
A likviditás a fő kérdés az E-Starnál
A havi helyzetjelentések alapján nem szolgált túl nagy meglepetésekkel az E-Star első negyedéves jelentése, ám a magyarországi önkormányzati ügyfelek fizetéseinek elmaradása továbbra is komoly kihívást jelenthet a cég számára.
Visszaeső mutatók az E-Starnál
Éreztette a hatását a fűtési szezon vége az E-Star áprilisi számain, a társaság helyzetjelentése szerint ugyanis a nyereségességet szignifikánsan befolyásolta az alacsony hőigény.