Putyint utánozza a magyar minisztérium
Rogán Antal után a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) is arra kíváncsi, hogy az üzemanyagárak esését követi-e az egyéb termékek és szolgáltatások ára, holott már így is negatív infláció van Magyarországon, ami a költségvetési bevételek szempontjából sem jó.




