Vidám reggelt hozott a péntek Európában
A kontinens vezető börzéi zöldben állnak.
Vidám reggelt hozott a péntek Európában
A kontinens vezető börzéi zöldben állnak.
Aggódnak a befektetők, kínjukban a forintot is csapkodják
Gyengült a forint a főbb devizákkal szemben csütörtökön kora estére a bankközi devizapiacon reggelhez képest.
Londontól Madridig mínuszban az indexek
A WTI és a Brent ára is esett csütörtök reggelre.
Mosolyt csal az arcára, ha meglátja, hogy áll a forint
A bankközi devizapiacon erősödni tudott a magyar fizetőeszköz, ismét közelebb került az euró a 400 forintos határhoz.
Nemcsak itthon, külföldön is pirosban állnak az indexek
Az arany és a gáz is drágább lett hétfő reggelre.