Nincs kegyelem: a franciák is betiltanák ezt az e-cigit
A francia kormány szerint az elektromos cigaretták rossz szokásokra ösztönzik a tizenéveseket és károsak a környezetre is. A nemzetgyűlésen megszavazott javaslatot még a francia felsőházi szenátusnak és az Európai Bizottságnak is jóvá kell hagynia.




