Tudta? A kormány visszaszorítaná a dohányzást
A dohányzás következtében több mint húszezer ember hal meg évente, ezért Magyarországon a dohányzás visszaszorításáért folytatott küzdelem továbbra is egészségpolitikai prioritás - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi).




