Jó hírt kaptak a dohányosok!
Az Országos Dohányboltellátó (ODBE) Kft. újabb dohányáru nagykereskedővel, az Imperial Tobacco Kft.-vel kötött szerződést - adta hírül az ODBE.
Jó hírt kaptak a dohányosok!
Az Országos Dohányboltellátó (ODBE) Kft. újabb dohányáru nagykereskedővel, az Imperial Tobacco Kft.-vel kötött szerződést - adta hírül az ODBE.
Ki nem találná, mi történt a magyar dohányboltokban
A jelek szerint a dohányboltosok már szeptemberben sejthették: áruhiány jöhet, miután több nagy cég nem tudott megállapodni a novemberben induló dohányellátóval.
Dohányosok, figyelem: fontos nap a mai!
Marlboro, Multifilter, Philip Morris, Benson&Hedges, Golden Gate, Symphonia, Mustang, Főnix, West, Gauloises, Davidoff - ezek a márkák hamarosan mind eltűnhetnek a trafikok polcairól, november 17-ig ugyanis sem a Philip Morris, sem az Imperial Tobacco nem egyezett meg az állami dohányellátóval - írta az Index.
Cigarettázik? - rossz hír érkezett
Továbbra sincs megállapodás a nagy dohánycégek és az Országos Dohányboltellátó között, holott utóbbi monopóliuma jövő héttől él - írja az Index.
Sokat pöfékelnek a Németországba érkező menekültek
A Németországba érkező menekültek fellendíthetik a német dohányipart azzal, hogy megdobják a fogyasztást - írja az Investor.hu, a Bloomberg elemzésére hivatkozva.