Szabadnapot kapnak a nemdohányzók - így jutalmaz a japán cég
Évente hat plusz szabadnapot kapnak egy japán marketingvállalkozás nemdohányzó munkatársai - írja az MTI.
Szabadnapot kapnak a nemdohányzók - így jutalmaz a japán cég
Évente hat plusz szabadnapot kapnak egy japán marketingvállalkozás nemdohányzó munkatársai - írja az MTI.
Itt a példa: ezért kellett a durva dohányáremelés?
Míg itthon folyamatosan drágul a cigaretta, Lengyelországban éppen azért nem nőnek az árak, hogy visszaszorítsák a szürkegazdaságot. Ezért viszont a növekvő bérek mellett egyre többet füstölnek az emberek.
Beütött a baj a magyar dohányágazatban
A kormány 2020-ig az eddig megszokott módon továbbra is támogatja a dohánytermesztők munkáját Magyarországon - jelentette ki a Földművelésügyi Minisztérium (FM) parlamenti államtitkára a Magyar Dohánytermesztők Országos Szövetsége (Madosz) által szervezett dohánytermesztési nyílt napon pénteken a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Ófehértón - tudósít az MTI.
Itt az új módszer az illegális dohánypiacon
Több mint egymilliárd forint értékben vont ki adózatlan dohányterméket idén az adóhivatal a feketepiacról. Újszerűnek nevezhető, hogy a hatóság ebben az évben egy engedély nélküli dohányfarmra is bukkant - számolt be a Magyar Idők.
Tovább sanyargatják a magyar dohányosokat
Folyamatosan drágul a cigaretta és jövőre a jövedéki adó változása miatt egy csapásra újabb tízszázalékos áremelés várható. A trafikok száma eközben öt százalékkal csökkent.