Meglepő fordulat történt a magyar dohánypiacon
Idén érezhetően kevesebb vágott dohány fogyott hazánkban, mint tavaly, aminek leginkább az lehet az oka, hogy a gyártók az utóbbi időben 6-8 alkalommal is emelték a papírba sodorható füstölnivaló árát, miközben az adó is nőtt. Cigarettából eközben a korábbinál valamivel több kelt el - írta a Magyar Idők.




