Miért kerül a magyaroknak sokkal többe ugyanaz az áru, mint a németeknek?
Jelentős különbségek vannak a németországi és a magyarországi drogériákban kapható ugyanazon termékek árai között. Az Index utánajárt a miérteknek.
Miért kerül a magyaroknak sokkal többe ugyanaz az áru, mint a németeknek?
Jelentős különbségek vannak a németországi és a magyarországi drogériákban kapható ugyanazon termékek árai között. Az Index utánajárt a miérteknek.
Már megint nagyot ütött a Lidl, a Penny és a DM
Egyáltalán nem éri meg drága naptejet vásárolni, hiszen a diszkontokban kapható, olcsóbb termékek semmivel sem rosszabbak, mint a neves márkák árui - írta a német Warentest alapítvány tesztjére hivatkozva a G7. Sőt, vannak, amelyek jobbak.
Nagy átalakítás a Tescónál
A Tesco megújította budaörsi és csepeli áruházát - jelentette be az árhuházlánc.
Asztalra csapna a Rossmann és a dm - elég volt a puhaságból!
Három nagy német áruházlánc közös levélben fordult az állami szervekhez, hogy lépjenek: miközben ők aprólékosan betartják a fogyasztóvédelmi és egészségügyi előírásokat, az internetes kereskedőket senki sem ellenőrzi - írja a privátbankár.hu.
Webshopot indított a dm-drogérialánc
A dm drogéria elindította az online értékesítését. A korábbi weboldal átdolgozásával a vásárlók immáron 7400 termék közül válogathatnak online – értesült az mmonline.hu.