Vörösben zárt New York
Jelentős gyengüléssel zártak pénteken a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.
Vörösben zárt New York
Jelentős gyengüléssel zártak pénteken a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.
Zöldben nyitott New York
Emelkedéssel nyitottak a New York-i tőzsde irányadó indexei pénteken, és erős nyereségben álltak a vezető nyugat-európai tőzsdemutatók is, miután a központi bankok és a kormányok szerte a világon felkészültek és sorra hoznak meg minden tőlük telhető intézkedést, hogy enyhítsék a koronavírus-járvány kedvezőtlen gazdasági hatásait - írta az MTI.
Kilőttek a tőzsdeindexek
Jelentős kilengések után erős nyereségben zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek, a befektetők újabb gazdaságélénkítő intézkedésekben reménykednek, miközben a gyorsan terjedő koronavírus-járvány szítja a recessziós félelmeket - írja az MTI. Az USA-ban erős emelkedést mutattak a tőzsdeindexek.
Szörnyű helyzet a Wall Streeten - Trump elmondta minden idők legköltségesebb beszédét
A Wall Streeten 1987 óta nem volt ilyen rossz a helyzet, mint most, a koronavírus-járvány miatt, a Fed 1500 milliárd dollárt pumpál a piacokba - írja az MTI a The Wall Street Journal című lapra hivatkozva.
Zuhanás a tőzsdéken
Zuhantak csütörtökön a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói annak nyomán, hogy újabb utazási korlátozásokat rendeltek el az Egészségügyi Világszervezet (WHO) által világjárvánnyá nyilvánított koronavírus-fertőzés miatt.