Zöldben zárt Nyugat-Európa
Jelentős emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek kedden, miután a történelmi monetáris és fiskális ösztönző intézkedések kilátásai újraélesztették a gazdaság gyors talpra állásába vetett reményeket.
Zöldben zárt Nyugat-Európa
Jelentős emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek kedden, miután a történelmi monetáris és fiskális ösztönző intézkedések kilátásai újraélesztették a gazdaság gyors talpra állásába vetett reményeket.
Szertefoszlottak a remények, mélyrepülésbe váltottak az amerikai tőzsdék
Jelentős csökkenéssel nyitottak az irányadó New York-i tőzsdeindexek hétfőn, mert szertefoszlottak a gazdaság gyors fellendüléséhez fűzött remények azután, hogy ismét emelkedni kezdett az új koronavírussal fertőzöttek száma Kínában és az Egyesült Államok egyes térségeiben - írja az MTI.
Zöldben zárt New York
Erősödéssel zártak pénteken a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.
Frankfurt kivételével zöldben zártak a nyugat-európai indexek
Az előző napi erős veszteségek után emelkedéssel zártak pénteken a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek, amelyek így is a legrosszabb hetet tudhatják maguk mögött azóta, hogy a koronavírus-járvány miatti eladási hullám március második felében rég látott mélységekbe taszította az árfolyamokat.
Zöldben nyitott New York
Erős, 2 százalékot meghaladó emelkedéssel nyitottak az irányadó New York-i tőzsdeindexek pénteken, némileg korrigálva az előző nap elszenvedett súlyos veszteségeket. Csütörtökön ugyanis a koronavírus-járvány újabb fellángolásától való félelmek hatására három hónapja nem látott mértékben csökkentek a mutatók.