Először adtak át életműdíjakat az új filmhéten
Andorai Péter, Bánsági Ildikó, Bodrogi Gyula, Koncz Gábor és Venczel Vera művészi pályáját ismerte el életműdíjjal a Magyar Filmakadémia Egyesület hétfőn este az 5. Magyar Filmhét nyitóeseményén a budapesti Corvin moziban - tudósított az MTI.




