Újabb milliárdos állami megbízást húzott be a 4iG
A 4iG Nyrt. végzi a mező- és erdőgazdasági földek digitális nyilvántartási és közigazgatási rendszereinek fejlesztését - adta hírül a tőzsdei cég.
Újabb milliárdos állami megbízást húzott be a 4iG
A 4iG Nyrt. végzi a mező- és erdőgazdasági földek digitális nyilvántartási és közigazgatási rendszereinek fejlesztését - adta hírül a tőzsdei cég.
Kína vezető szerepre tör a kibertérben is
Kína "vezető szerepet" kíván betölteni a kibertér fejlődésében - jelentette ki vasárnap a pekingi döntéshozás egyik tagja, miközben a távol-keleti országot rendszeres kritika éri az internet szigorú korlátozása miatt. Az MTI hírét a hvg.hu közölte.
Forradalmi változás készül a mezőgazdaságban
Az agrárdigitalizáció a következő évtized legnagyobb lehetőségét jelentheti az ágazatnak, amely a termelés hatékonyságát, jövedelmezőségét és versenyképességét emelni, a környezetterhelést és termelési kockázatokat pedig várhatóan csökkenteni fogja – derült ki a K&H Banknál rendezett Agrár Klubon.
A száguldó jövő (x)
A digitalizáció a távközlési piacot is át fogja rendezni
Agrárminiszter: a klímaváltozás lehetőség is, amivel élni kell
Az agrárium az éghajlatváltozásnak leginkább kitett ágazat, ezért az Agrárminisztérium (AM) igyekszik felkészülten reagálni a klímaváltozás negatív hatásaira - mondta az MTI szerint Nagy István agrárminiszter az 57. Közgazdász-vándorgyűlésen Nyíregyházán.