Egy korszak ért véget ma Magyaroszágon
Lekapcsolták az analóg földfelszíni sugárzást szolgáló adókat, s bár erős kommunikációs kampány előzte meg a lépést, lehetnek olyanok, akik későn kapcsoltak.
Egy korszak ért véget ma Magyaroszágon
Lekapcsolták az analóg földfelszíni sugárzást szolgáló adókat, s bár erős kommunikációs kampány előzte meg a lépést, lehetnek olyanok, akik későn kapcsoltak.
Hol fognak elsötétülni a tévék két hét múlva?
Egyre közeleg a digitális átállás első határideje, amikor elsötétülnek a csak analóg adás vételére képes televíziók képernyői. Az állam az arra rászorulóknak akár ingyen is beszereli a digitális vételhez szükséges eszközt, ezt azonban igényelni kell. A hatóság szerint senki sem marad tévé nélkül.
Másfél milliárd ment el eddig a digitális átállásra
A rendelkezésre álló ötmilliárd forintból másfél milliárdot már el is költöttek.
Nem szeretünk fizetni a digitális tartalmakért
A digitális átállás nem hoz jelentős átrendeződést a média fogyasztási piacon, bár már ma is vannak akik fizetnek a digitális tartalmakért, de a többség nem szeret fizetni.
Fontos változás jön - kezdik lekapcsolni az analóg átjátszó adókat
Október végén elkezdődik a digitális átállás, vagyis lekapcsolják az első analóg M1 átjátszó adót, de az Antenna Hungária szerint nem lesz gond.