Ettől nem védi meg a magyarokat a kormány
Az adatvédelemről, az eltűnő munkákról, a IoT-ről, az ipar 4.0-ról volt szó többek között a Napi.hu CIO-fórum 2017 konferenciáján. Az is kiderült, hogy Deutsch Tamás szerint van olyan, amitől a kormány nem szeretné megvédeni a magyarokat. Nézze meg a rendezvényről készült összefoglaló videót.




