BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

digitális

05.
18.
10:28

Európa élére kerülhet Magyarország

A magyar kormánynak nagyszabású tervei vannak a digitalizációval kapcsolatban, a cél - legalábbis a kormányzati kommunikáció szerint - az lenne, hogy Magyarország az 5G fejlesztések központjává váljon. Ehhez azonban komoly fejlesztések kellenek, amelynek feltételei jelenleg korlátozottan adottak. E fejlesztések megvalósulásának feltételeiről és lehetőségeiről Alex Froment-Curtillel, a Vodafone Magyarország vezérigazgatójával beszélgettünk.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna