BUX 138882.28 -0,44 %
OTP 44790 -0,29 %
header

diák

03.
05.
17:32

Koronavírusos diákok - megszólaltak az egyetemek (frissítés)

A Szent István Egyetemen tanuló iráni diák egy doktorandusz, aki a tanulmányi előmeneteléhez szükséges konferencián kívánt részt venni Teheránban. Az intézmény hangsúlyozza, a koronavírus terjedésével kapcsolatban kellő időben megtették az óvintézkedéseket és az egyetem is leírta a fertőzött diák utazásához és hazaérkezése utáni időszakhoz köthető fontosabb tudnivalókat. Van némi eltérés az operatív törzs által közöltekhez képest.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna