Koronavírusos diákok - megszólaltak az egyetemek (frissítés)
A Szent István Egyetemen tanuló iráni diák egy doktorandusz, aki a tanulmányi előmeneteléhez szükséges konferencián kívánt részt venni Teheránban. Az intézmény hangsúlyozza, a koronavírus terjedésével kapcsolatban kellő időben megtették az óvintézkedéseket és az egyetem is leírta a fertőzött diák utazásához és hazaérkezése utáni időszakhoz köthető fontosabb tudnivalókat. Van némi eltérés az operatív törzs által közöltekhez képest.




