Nagyon sok diák került nehéz helyzetbe a Diákhitel Központ vezetője szerint
A bevezetése óta eltelt kicsit több mint három nap alatt mintegy 4000-en igényelték a maximum félmillió forintos, teljesen szabad felhasználású kamatmentes Diákhitel Pluszt - mondta Magyar Péter, a Diákhitel Központ vezérigazgatója az M1-en.



