BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
header

devizahiteles_mentés

12.
11.
10:32

Mire is jó az állam adósmentése?

A magyarok többsége olyan devizahiteles mentőcsomagot támogatna, amely a valóban rászorulóknak, például a munkanélkülivé vált, fizetni nem képes adósoknak nyújtana speciális segítséget – derül ki a Bankmonitor.hu reprezentatív kutatásából.Egy új mentőcsomaggal azonban nem érheti hátrány a forinthiteleseket, a költségeket pedig a többség megosztaná az állam, a bankok és az adósok között.

Szerző(k):
Economx