BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
header

deloitte

07.
17.
17:58

Teljesen átalakul az egészségügy, a rák is eltűnhet - már csak 20 évet kell várni

A világszerte zajló digitális transzformáció az egészségügyre is jelentős hatással lesz, amelynek szereplői nem biztos, hogy készen állnak a változtatásra, azonban a technológia kikényszeríti azt - derül ki a Deloitte tanulmányából, amely szerint 2040-re a rák és a cukorbetegség eltűnhet az orvostudomány fejlődése és a hatékonyabb megelőzés következményeként.

Szerző(k):
Szepesi Anita