A tulajdonosokat lekapcsolták, mégis zavartalanul épül a debreceni akkumulátor gyár
A debreceni Semcorp akkumulátor gyártóüzemmel kapcsolatos munkálatok a megszokott ütemben zajlanak tovább, a tesztüzem pedig várhatóan már az első negyedévében megkezdődik – erősítette meg közleményében a kínai Semcorp Csoport vezetősége, reagálva a hírekre, miszerint a cég kínai tulajdonosai Kínában házi őrizetbe kerültek.




