Rossz lendületet vettek a tőzsdék, Budapest sem kivétel
Indexcsökkenéssel indult a kereskedés szerdán a főbb európai értékpapírpiacokon. A tőzsdék az előző nap pozitív kezdésből fordulta veszteséges zárásba. Budapesten is elmaradt a korrekció.
Rossz lendületet vettek a tőzsdék, Budapest sem kivétel
Indexcsökkenéssel indult a kereskedés szerdán a főbb európai értékpapírpiacokon. A tőzsdék az előző nap pozitív kezdésből fordulta veszteséges zárásba. Budapesten is elmaradt a korrekció.
Az olajár ismét emelkedett, de a börzék nyomott hangulatban zárták a hetet
Az európai tőzsdék veszteséggel zárták a hetet: a londoni, a frankfurti és a párizsi börze is mínuszokra volt csak képes - adta hírül a heti tőzsdezásárt követően az MTI.
Rossz hír miatt gyengült a Mol árfolyama
Csütörtökön a nemzetközi piacokat az iránykeresés jellemezte. A magyar tőzsde alulteljesített európai társaihoz képest, az OTP kivételével estek a vezető részvények - mondta Varga Zoltán, az Equilor Befektetési Zrt. szenior elemzője az MTI-nek. A Mol-részvány árfolyama közel 3 százalékkal csökkent.
Veszteséges zárás az európai tőzsdéken
Veszteséggel zártak szerdán is a főbb európai részvényindexek. Az FTSE EuroFirst 300 páneurópai index 0,76 százalékkal végzett alacsonyabban, a Stoxx Europe 600 index 0,85 százalékkal gyengült, az euróövezeti EuroStoxx50 index 0,52 százalékkal csökkent.
Komoly veszteségeket halmoz Budapest és az európai tőzsdék
Veszteséggel indították a szerdai kereskedést a főbb európai tőzsdeindexek. A Budapesti Értéktőzsde is mínuszban kezdett.