Veszteséges napot zártak a magyar és a vezető európai tőzsdék
Átlag alatti forgalom mellett, negatív hangulatban zajlott a keddi tőzsdei kereskedés. A vezető részvények ára esett, a csökkenést a Telekom és az OTP vezette, a nemzetközi befektetők hangulata negatív - mondta el a mai BÉT-kereskedésről Varga Zoltán, az Equilor Befektetési Zrt. senior elemzője az MTI-nek.




