Pluszban zárt Nyugat-Európa
Erős kezdés után nyereséggel fejezték be a hétfői kereskedést a főbb európai értékpapírpiacok. Az elmúlt hét az európai tőzsdék legjobb hete volt március óta. A páneurópai FTSE EuroFirst 300 index 0,13 százalékkal, a Stoxx Europe 600 index 0,11 százalékkal zárt magasabban, az euróövezeti EuroStoxx50 index 0,50 százalékos nyereséget ért el.


