Miért tesznek minden hústermékbe cukrot? Itt a válasz
Miért tesznek újabban a téliszalámiba, kolbászba, sonkákba, minden hústermékbe valamilyen cukrot vagy édesítőszert? - teszi fel a kérdést a Nébih "Ételt csak okosan" oldala és meg is válaszolja a sokakat érdeklő kérdést.




