Tovább tart a cukorpánik a magyar határ mentén
Szerbiában továbbra is előfordul, hogy hiánycikk a cukor egyes boltokban, mert a lakosság folytatja a felvásárlásokat, miközben az árkorlátozás miatt közületi vásárlók is a lakosságnak szánt cukrot veszik.




