Egyre több vásárló szalad bele pofonba a magyar boltokban
Szinte lehetetlen ársapkás termékekhez jutni, vagy ha igen, akkor csak sokkal drágábban, mint amennyiért árulhatják - panaszkodtak hazai boltosok az RTL Híradónak. Az agrárminiszter szerint azért van hiány, mert az emberek bespájzolnak.




