BUX 137756.08 -1,25 %
OTP 44230 -1,54 %
header

csökkenés

11.
20.
18:39

Visszatért a félelem a tőzsdékre, de van egy jó befektetési tipp

Nem csupán az átlagembereknek van elegük a koronavírus-járvánnyal járó korlátozó szabályokból, hanem a tőzsdei befektetőknek is. Miután az elmúlt közel két évben lényegében ezek rángatták a részvényárfolyamokat, sokan közülük örülhettek, ha nagy veszteségeiket a gazdasági fellendülésben visszanyerték. Most megint úgy tűnik, hogy várni kell még a boldog békeidők visszatérésére.

Szerző(k):
Komócsin Sándor