Koronavírus: aggasztónak tartja a cseh helyzetet a WHO - Babis bepöccent
Nyugtalanítónak nevezte a koronavírus-járvány csehországi alakulását az Egészségügyi Világszervezet (WHO) prágai irodája. Andrej Babis kormányfő élesen bírálta és visszautasította a WHO nyilatkozatát - írja az MTI. Közben Romániában mérséklődött a fertőzés terjedésének üteme, a Nyugat-Balkánon pedig csökken az új fertőzöttek száma.




