Nincs bankpánik, de marad az óriási rendőri készültség (frissített)
Nem rohanták meg a ciprusiak a bankokat, miután kéthetes szünet után ma délben újra kinyitottak. Rendőrök és a G4S biztonsági szolgálat emberei nagy erőkkel vonultak a fiókokhoz, hogy nyugalomra intsék az esetleg dühösen érkező ügyfeleket.



