Nem lesz osztalék a CIG Pannóniánál
Korábban közzétett közgyűlési meghívójában már a főbb napirendi pontokat ismertette a CIG Pannónia, most pedig az ezekhez tartozó határozati javaslatokat is közzétették. Ezekből kiderül, hogy az igazgatóság nem javasol osztalékfizetést a tavalyi év után.


