Kiderült, milyen munkavállalókat rúgtak ki a járvány miatt
Csökkent a cégek kapacitás-kihasználtsága a koronavírus-járvány hatására - írja az MTI a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara Gazdaság- és Vállalkozáskutató Intézetének (MKIK GVI) elemzése nyomán. Főként a gyakornokok és az alacsony végzettségűek vesztették el munkájukat a járvány miatt.




