Demján: vége lesz a cafeteriának
Ha a cafeteria terhe emelkedik, akkor a vállalkozások megszüntetik - mondta Demján Sándor, a Vállalkozók és Munkaadók Országos Szövetségének (VOSZ) elnöke.
Demján: vége lesz a cafeteriának
Ha a cafeteria terhe emelkedik, akkor a vállalkozások megszüntetik - mondta Demján Sándor, a Vállalkozók és Munkaadók Országos Szövetségének (VOSZ) elnöke.
Odacsap a kormány az Erzsébet-utalványnak is
A cafeteriaelemek juttatása száz forintonként húsz forinttal drágul 2013-tól: Matolcsy György bejelentése szerint ugyanis a mostani tízszázalékos eho helyett jövőre 27 százalékot kell fizetni. Vagyis megszűnik a mostani különbség a kedvezményes és az általános adózás között.
Cafetéria: az adóemelés visszavonását követeli a VDSZ
Vonja vissza a legújabb költségvetési korrekciós javaslatát Matolcsy György, mivel több eleme is a munkavállalókkal szembeni arcátlanság, emellett a jövedelmeket is csökkenti - fogalmaz követelésében a Magyar Vegyipari, Energiaipari és Rokon Szakmákban Dolgozók Szakszervezeti Szövetsége.
Tovább csökken a reálbér, tényleg vége a cafetériának?
Úgy tűnik, hogy kevesek kiváltsága lesz a reálbérük értékének megőrzése egy friss országos kutatás adatai alapján.
Több üzletben lehet fizetni Erzsébet-utalvánnyal
Béren kívüli juttatásként az Erzsébet-utalványt eddig több mint 1,8 millió munkavállaló választotta, az étkezési jegyeket az országban több mint 22 ezer helyen fogadják el - közölte az utalványokat forgalmazó Nemzeti Üdülési Szolgálat (NÜSZ) Kft.