Padlót fogtak az európai tőzsdék
Jelentős mínuszokban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék szerdán - írja az MTI.
Padlót fogtak az európai tőzsdék
Jelentős mínuszokban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék szerdán - írja az MTI.
Európa bevörösödött
A vezető nyugat-európai tőzsdék kedden jelentős mínuszokkal, az amerikai indexek pedig vegyesen zárták a keddi kereskedést.
Nem ez volt a budapesti tőzsde nagy napja
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 642,48 pontos, 1,91 százalékos csökkenéssel, 33 012,62 ponton zárt hétfőn. Európában is borús volt a hangulat, egymás után jöttek a mínuszok.
Vörösből indult Nyugat-Európa
Komoly gyengüléssel kezdték a kereskedést a főbb európai értékpapírpiacok hétfőn.
Csak London volt a kivétel a tőzsdei esésben
Vegyesen zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek csütörtökön - írja az MTI.