Pluszban zárt Nyugat-Európa
Pozitív kezdés után nyereséggel fejezték be a harmadik negyedév első kereskedési napját az európai tőzsdeindexek - írja az MTI.
Pluszban zárt Nyugat-Európa
Pozitív kezdés után nyereséggel fejezték be a harmadik negyedév első kereskedési napját az európai tőzsdeindexek - írja az MTI.
Csökkentek a főbb nyugat-európai indexek
Gyenge kezdés után indexcsökkenéssel fejezték be a hétfői kereskedést a főbb európai értékpapírpiacok - írja az MTI.
A Richter gyengült, az OTP erősödött
Csökkenéssel zárta a hét utolsó kereskedési napját a budapesti részvényindex. A londoni és frankfurti tőzsde erősödéssel fejezte be a hetet.
Vörösbe borult Európa
Csökkenéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek szerdán, mivel az infláció erős növekedése miatti aggodalmak több mint ellensúlyozták annak hatását, hogy a júniusi beszerzésimenedzser-indexek az euróövezeti magánszektor növekedési ütemének erős gyorsulását mutatták - írja az MTI.
Párizs és London mellé sorakozott Budapest
Vegyes irányokkal indult a kereskedés kedden a főbb európai értékpapírpiacokon, a BUX halovány pluszban kezdett.