Csak az OTP bírta a blue-chipek közül a zöld Budapesten
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 43,73 pontos, 0,11 százalékos emelkedéssel, 41 016,65 ponton zárt pénteken.
Csak az OTP bírta a blue-chipek közül a zöld Budapesten
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 43,73 pontos, 0,11 százalékos emelkedéssel, 41 016,65 ponton zárt pénteken.
Már a nyári lanyhulás jellemezte Budapestet
Csökkenő forgalomban esett a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe a héten, a BUX 40 279,31 ponton zárt pénteken, 107,9 ponttal, 0,27 százalékkal alacsonyabban előző heti záróértékénél - írja az MTI.
Csak az OTP esett a blue-chipek közül
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 2,97 pontos, 0,01 százalékos emelkedéssel, 40 064,92 ponton zárt szerdán - írja az MTI.
Nőtt a forgalom, de esett a BUX
Növekvő forgalom mellett esett a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe a héten, a BUX 40 387,21 ponton zárt pénteken, 0,50 százalékkal, 200,97 ponttal alacsonyabban az előző heti záróértékénél.
Hektikus nap volt a tőzsdéken, Budapest emelkedett
Vegyesen zártak a főbb nyugat-európai tőzsdék szerdán. A befektetők óvatosak, aggasztja őket, hogy az amerikai-kínai kereskedelmi viszály technológiai háborúba látszik átfordulni, miközben a nagy-Britannia uniós tagságának megszűnését (Brexit) övező bizonytalanságok is emelkedtek. Budapest is zöldben állt meg.