Ellenszenves hirdetéssel jött elő az Aldi - reagált a cég
Szintet lépett a boltláncok dolgozókért folytatott versenye. Az Aldi szerint aki nem náluk dolgozik, az 12 órázik és depressziós lesz. Cikkünkre reagált a cég és törölte a szóban forgó álláshirdetést.




