Bod Péter Ákos: Ez egy választási költségvetés
A járvány miatt az EU engedte a nagyobb költségvetési hiányt, de most már vissza kellene térni a normális ügymenethez. A magyar kormány azonban választásokra készül, ezért továbbra is szórja a pénzt - mondta Bod Péter Ákos közgazdász, volt MNB-elnök a Klubrádióban.




