Újabb letartóztatás Buda-Cash ügyben
Hét és fél hónappal a Buda-Cash-ügy kirobbanása után végül úgy döntött a rendőrség, hogy őrizetbe veszi Pintér Zoltán, a dicstelen körülmények között, nagyjából 62 milliárd forint elsíbolása után megbukott brókercég korábbi főtulajdonosát és vezetőjét – értesült a Népszabadság.



