Boris Johnsont elővigyázatosságból átvitték az intenzív osztályra
A londoni miniszterelnöki hivatal hétfő esti tájékoztatása szerint az új koronavírus okozta betegség miatt kórházban kezelt Boris Johnson kormányfőt elővigyázatosságból vitték át az intenzív osztályra, az állapota romlott, de jelenleg nem szorul művi lélegeztetésre - adta hírül az MTI.




