BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

bkv

04.
10.
16:10

Júniustól már mobillal is lehet jegyet venni a reptéri buszokra - ígéri a főpolgármester

A budapesti elektronikus jegyrendszer csatlakozik a Nemzeti Elektronikus Jegyrendszer Platformhoz (NEJP) - az erről szóló együttműködési megállapodást Tarlós István főpolgármester és Pintér Sándor belügyminiszter írta alá szerdán Budapesten. A főpolgármester elismerte: az e-jegyrendszer projektjét ők rontották el, de szeretnék helyrehozni.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna