BUX 138205.78 -0,92 %
OTP 44370 -1,22 %
header

biztonság

05.
29.
08:22

Kiderült, melyik fizetés a nyerő

Folytatódik a digitális fizetések előretörése: az idei első negyedévben 19 százalékkal több okostelefonos tranzakció történt, mint egy évvel korábban – derül ki a K&H saját adataiból. Az okostelefonos vásárlásokhoz köthető forgalom az év első három hónapjában megközelítette a 175 milliárd forintot, ami 52 százalékos emelkedést jelent egy éves távlatban. A különböző alternatívák közül az Apple Pay a legnépszerűbb.

Szerző(k):
H. B.