Újabb kerékpárutak építését tervezik a fővárosban
Újabb kerékpáros közlekedési kapcsolatok létrehozásával fejleszthetik a fenntartható közlekedési eszközök arányát a főváros XII. kerületében – közölte a Budapesti Közlekedési Központ kedden az MTI-vel.



