Végveszélyben a bevásárlóutcák Budapesten
Nem tudták kihasználni a gazdasági mentőcsomagokat a bevásárlóutcák kereskedői, derült ki a Bevásárlóutca menedzsment (BUM) aktuális felméréséből. A kormány támogatásai közül egyedül a bérletidíjak elengedésével tudtak élni. Van, aki a munkavállalói 15 százalékát tudta csak megtartani. A budapesti iparkamarai szervezet bécsi mintákat javasol a kormánynak, hogy hathatós segítséget kapjanak.




