Újabb kilencvenmilliárd forintot vettek ki a bankbetétekből
Augusztusban tovább csökkent a háztartások betétállománya, vélhetően a vonzóbb hozam reményében 90,5 milliárd forintot vihettek át más eszközökbe − derül ki a Magyar Nemzeti Bank friss statisztikájából. Közben a devizahitel-állomány a stabil forintárfolyamnak köszönhetően lassan, de biztosan leépül.



